Групові програми

Аеробні класи координаційного направлення

Aerobic – розучування комбінацій різної складності, які складаються з базових рухів класичної аеробіки. Для всіх рівнів підготовленості. Тривалість – 55 хв.

Basic step – аеробіка з використанням степ платформи. Рекомендовано для початкового рівня підготовленості. Тривалість – 50 хв.

Step1 – аеробіка з використанням степ платформи та хореографією підвищеної складності. Для підготовлених. Тривалість – 55 хв.

Силові класи

Sculpt – силовий клас, який направлений на тренування всіх груп м’язів. Рекомендовано для всіх рівнів підготовленості. Тривалість – 55 хв.

Upper body – клас направлений на розвиток м’язів верхньої частини тіла. Рекомендовано для всіх рівнів підготовленості. 

Fitball – заняття з використанням спеціальних м'ячів. Розвиває відчуття балансу, направлений на розвиток всіх груп м'язів. Рекомендовано для всіх рівнів підготовленості. Тривалість – 55 хв.

Abs+butts – клас направлений на розвиток м’язів брючного пресу + вправи на розвиток м'язів сідниць. Рекомендовано для всіх рівнів підготовленості. Тривалість – 55хв.

Abs+stretch – клас направлений на розвиток м’язів брючного пресу + вправи на розвиток гнучкості. Рекомендовано для всіх рівнів підготовленості. Тривалість – 55 хв.

ABT – силове заняття для тренування м’язів ніг та брюшого пресу. Рекомендовано для всіх рівнів підготовленості. Тривалість – 55 хв.

Functional training – програма поєднує елементи балансу та силові вправи, що направлені на розвиток сили, витривалості, рівноваги. Рекомендовано для всіх рівнів підготовленості. Тривалість – 55 хв.

Interval training – високоінтенсивний клас змішаного формату. На протязі класу відбувається зміна силового та аеробного навантаження. Рекомендовано для всіх рівнів підготовленості. Тривалість – 55 хв.

Pump – сучасна версія силової підготовки зі спеціальною штангою. Формат заняття дозволяє максимально впливати на всі группи м’язів. Рекомендовано для високого рівня підготовки. Тривалість – 55 хв.

Спеціальні класи

Yoga – психофізична практика, яка базується на стародавніх індійських традиціях. Клас спрямований на гармонізацію тіла та душі. Рекомендовано для всіх рівнів підготовки.

Pilates – система вправ, яка спрямована на укріплення великої кількості м’язів, та яка мінімізує навантаження на хребет. Рекомендовано для всіх рівнів підготовки.. Тривалість – 55 хв.

Pilates ball – система вправ з м’ячем, яка спрямована на укріплення великої кількості м’язів, та яка мінімізує навантаження на хребет. Рекомендовано для всіх рівнів підготовки.. Тривалість – 55 хв.

Stretch – система вправ, яка спрямована на розвиток гнучкості вашого тіла та покращення рухомості суставів. Рекомендовано для всіх рівнів підготовленості. Тривалість – 55 хв.

Танцювальні класи

Strip dance – танцювальне направлення з елементами стріп пластики. Рекомендовано для всіх рівнів підготовки. Тривалість – 55 хв.

R’N’B dance – сучасне танцювальне направлення з елементами таких стилів танцю як хіп хоп, walking та ін. Рекомендовано для всіх рівнів підготовки. Тривалість – 55 хв.

Belly dance – заняття, що включає в себе елементи арабського танцю. Рекомендовано для всіх рівнів підготовки. Тривалість – 55 хв.