SPA-КОМПЛЕКС

SPA-комплекс включає в себе фінську та російську сауни, професійний SPA-басейн, зону відпочинку, циркуляційний душ із тропічним дощем. Все це виконано в оригінальному дизайні із змінним освітленням, щоб зробити Ваш відпочинок незабутнім.

У фінській сауні повітря сухе, що дозволяє знаходитись там при температурі 90-100˚С. Вона покращує обмін речовин, корисно впливає на нервову систему, покращує розумові здібності, імунітет організму і просто придає гарного настрою.

Російська баня – є найпопулярнішою завдяки меншій температурі (60˚С) і  вологому повітрю (70 г/м2). Також тут є традиція похльостування тіла березовими, дубовими, евкаліптовими і навіть кропивними віниками. Така процедура посилює кровообіг, сприяє інтенсивному потоотділенню і виведенню шлаків із організму.

SPA-басейн – це вишукане задоволення для всіх любителів чистоти та чистого тіла. Ароматерапія, розслаблення, прекрасне самопочуття, виведення шлаків – це все переваги нашого професійного SPA-басейну.

Циркуляційний душ із тропічним дощем – є прекрасним способом для лікування цилюліту та жирових відкладень (так як покращує обмінні процеси та сприяє спаленню жирів), зняття больових відчуттів у хребті. Він надає стимулюючу дію на головний та спинний мозок, зміцнює серцево-судинну систему, покращує загальний тонус, посилює імунітет, сприяє закалюванню організму.